1. JUNKER |
Int.Champion, Champion Nordic, Champion S, Champion N S 12870/70 SHSB 183940 HD-A *06.10.1969 |
2. JUTA | SHSB 183942 *06.10.1969 |
CARLO vd Grandfeybrücke SHSB 160000 *24.03.1967 | BÄRI v Belfaux SHSB 096754 *27.07.1959 | GEORG vd Broyehohe SHSB 080219 *17.11.1957 |
KUNO vd Holzweid SHSB 056998 *19.06.1954 |
DANI v Enggistein SHSB 032114 *16.09.1950 |
DINA vd Holzweid SHSB 020584 *28.04.1949 | ||||
EVI v Gysenstein SHSB 069153 *14.04.1956 |
DURSLI vd Broyehohe SHSB 065196 *25.07.1955 | |||
FREYA v Enggistein SHSB 045400 *08.06.1952 | ||||
CARISSA vd Grandfeybrücke SHSB 062313 *24.04.1955 | ALEX v Angstorf SHSB 045178 *15.03.1952 |
OSI v Allenluften SHSB 009872 *18.01.1947 | ||
CHRISTINE v Schwarzwasserbächli SHSB EXP 2 *23.04.1951 | ||||
ERNA v Heimisbach SHSB 035367 *13.02.1951 |
BÄNZ v Munnenberg SHSB 011545 *06.04.1948 | |||
BETHLI v Heimisbach SHSB 009594 *17.10.1947 | ||||
ERNA v Schneggenberg SHSB 116935 *19.01.1962 |
FELIX vd Oberscheidegg SHSB 082758 *25.04.1958 | DURSLI vd Holzmühle SHSB 058222 *09.09.1954 |
BÄRI vd Holzmühle SHSB 046543 *23.09.1952 | |
MÄDI v Brandis SHSB 050328 *26.05.1953 | ||||
ANITA v Ballenberg SHSB 070181 *19.06.1956 |
GODI vd Holzweid SHSB 042965 *24.05.1952 | |||
ONDA v Oberbottigen SHSB 028520 *15.03.1950 | ||||
ELLA vd Grandfeybrücke SHSB 076636 *22.05.1957 | ALEX v Angstorf SHSB 045178 *15.03.1952 |
OSI v Allenluften SHSB 009872 *18.01.1947 | ||
CHRISTINE v Schwarzwasserbächli SHSB EXP 2 *23.04.1951 | ||||
ERNA v Heimisbach SHSB 035367 *13.02.1951 |
BÄNZ v Munnenberg SHSB 011545 *06.04.1948 | |||
BETHLI v Heimisbach SHSB 009594 *17.10.1947 | ||||
COLETTE v Leuenbühl SHSB 165415 *16.07.1967 |
GARRO vd Holzegge SHSB 137755 *03.08.1964 |
YORK vd Fluhwald SHSB 109289 *02.06.1961 |
ASTOR du Devens SHSB 077778 *13.08.1957 |
ANTON v Belfaux SHSB 071384 *19.07.1956 |
ASTA vd Holegg SHSB 060081 *15.12.1954 | ||||
ERNA v Nyffelhof SHSB 087390 *09.12.1958 |
ARNO v Meienhölzli SHSB 058441 *10.08.1954 | |||
DIANA v Nyffelhof SHSB 066744 *19.12.1955 | ||||
DINA vd Holzegge SHSB 119069 *18.08.1962 |
ZORRO v Mühlstein SHSB 095465 *21.06.1959 |
FLOTT vd Waldheimat SHSB 066815 *22.11.1955 | ||
CORA v Viererfeld SHSB 082842 *22.03.1957 | ||||
ASTA v Tell SHSB 100291 *12.07.1960 |
ALEX v Sensenbrücke SHSB 072210 *08.09.1956 | |||
JULIA v Munnenberg SHSB 083563 *04.05.1958 | ||||
ENZIAN vd Rappenfluh SHSB 116028 *09.05.1962 |
MAX vd Schönau SHSB 087085 *13.10.1958 | EDY vd Gotthelfsegg SHSB 067214 *07.02.1956 |
COW BOY vd Gotthelfsegg SHSB 032354 *02.10.1950 | |
FINETTE v Munnenberg SHSB 054316 *02.06.1954 | ||||
BABETTE v Fellenberg SHSB 063805 *17.06.1955 |
HEKTOR vd Landgarbe SHSB 022872 *03.06.1949 | |||
ANITA v Fellenberg SHSB 029183 *02.05.1950 | ||||
DIANA v Gysenstein SHSB 067097 *25.10.1955 |
KUNO vd Holzweid SHSB 056998 *19.06.1954 |
DANI v Enggistein SHSB 032114 *16.09.1950 | ||
DINA vd Holzweid SHSB 020584 *28.04.1949 | ||||
FREYA v Enggistein SHSB 045400 *08.06.1952 |
BÄNZ v Munnenberg SHSB 011545 *06.04.1948 | |||
DORE v Enggistein SHSB 032118 *16.09.1950 |