09.08.2003 - 26.08.2011 AOD 8 przyczyna śmierci: histiocytoza złośliwa
KEVIN pod Lipami 2x CWC PKR II-60552 *12.03.1999 |
Havas Szarvolgyi VIKTOR |
Abony – Berci FREDDY |
XENO v Waldacker BkHCh, HCh, HFGy, HPJx2, Kl Gy'88, Kl Gy'89 MET Bsh 594 SHSB 404194 HD-A *27.05.1986 AOD ca 8 |
HANSI v Seewadel SHSB 353865 HD-A 28.04.1982 - 11.09.1992 AOD 10,5 |
INES v Waldacker SHSB 313237 *01.06.1979 |
||||
Kisduna - Melleki HANNA HPJ,CAC,Kl.Gy. MET Bsh382 20.08.1985-20.06.1993 AOD 7,10 |
Monostorerdei AVAR MET Bsh 232 26.01.1984 – 01.06.1993 |
|||
Kisduna - Melleki ALIZ HPJ MET Bsh 63 |
||||
Havas Szarvolgyi ANCSA HPJ,CAC,HFGY MET Bsh 505 |
ASTOR v Hellrungshof SZG 3731 *06.02.1982 |
JOGI vd Kalberwiese SZG ? | ||
HELLA v Kohlersgrund SZG ? | ||||
Szárhegyaljai BESSY MET Bsh 94 |
GÓBÉ Havasormi BkHCh, HCh, GyOGy, HDGy, |
|||
CITA v Bergbachtal CAC, HDGy MET Bsh V/4151 11.05.1976 - 21.02.1983 AOD 6,9 |
||||
INEZ z Niedźwiedziej Gawry PKRII-CXI-22463 |
CONDOR vd Motelwiesen Zwycięzca Polski, (Winner of Poland), 2x CACIB PKR II- LXIX-14048 ČSHPK 54-87/86 SZG ? |
FESTUS v Schwanensee SZG 4104 *28.07.1982 | DARKO v Mullersgrund SZG 2811 *1980 |
|
DIXI v Haus Mielke SZG ? |
||||
ANJA vd Hagenburg SZG 3518. *1981 |
CARLOS ad Dietharzer Grund SZG 1652 *1976 |
|||
EKE v Graf Hoyerstein SZG 2449 *1979 |
||||
ARNIKA z Niedźwiedziej Gawry PKRII- *14.09.1988 |
ARTOS v Lessinghof Zwycięzca Wystawy (BIS) PKR.0-CCXXXIX-57631 SZG ? |
FELIX v Azura Champion DDR, Champion ČSSR SZG 3321 HD-A 09.04.1981-01.05.1991 AOD 10 |
||
AFRA v Garten Eden SZG 4355 *1983 | ||||
ANJA v Rothenhubel PKR.I-IX-1630 SZG ? |
CARLO vd Weissen Pranke Champion DDR SZG 2841 HD-A 12.05.1980-01.06.1990 AOD 10 |
|||
HELLA vd Wolfssäule SZG 5284 *1984
|
||||
MIGOTKA Duch Wrzosowisk PKR II *17.02.1999 |
ASPEN Little Norway's Int.Champion, Champion PL, Młodzieżowy Ch.PL(Junior Ch.PL), 3xZwycięzca Klubu (3xClub Winner), 13xCACIB, 2xres.CACIB PKR.II-26642 DK 13982/93 *09.05.1993 |
QUARO Monte Canis DK 04408/88 HD-A *23.01.1988 |
LEXY v Stöckle DK 24040/84 SSZ-BS 14191 HD-B *01.11.1983 |
CADY v Thunstetten Champion CH SHSB 288234 HD-A *16.05.1977 |
GESCHE v Stöckle SSZ-BS 11298 HD-B | ||||
QUELLINE Danettas DK 02792/86 HD-A *13.12.1985 |
PRINS Kerberac's NHSB 1134032 HD-A | |||
QUELLE Danettas DK 13036/82 HD-A *15.04.1982 | ||||
VILMA Little Norway's DK 05883/88 HD-C *12.02.1988 |
TENTO DK 33834/84, N 09230/83 *25.02.1983 |
TIRO Champion N, N 12858/74 HD A *31.05.1974 |
||
BARRAH N 04230/78 | ||||
GIGI Tiroheimen's DK 05873/87 N ? HD-C *15.09.1985 |
FELIX Bernerbakkens N 17613/81 HD-A *08.09.1981 |
|||
TALMI N 04795/83 HD-A | ||||
BRETONKA Wichrowe Łąki PKR II 31380 10.04.1994- 20.02.2005 AOD 10,10 |
NATO Wekerlei-Nagymedve Champion PL, MłodzieżowyZwycięzca Polski (Junior Winner of Poland), Młodzieżowy Zwycięzca Klubu (Junior Club Winner) PKR II-XCVI-19563 MET Bsh ? HD-A 12.12.1991 - xx.05.2000 AOD 8,5 |
XENO v Waldacker BkHCh, HCh, HFGy, HPJx2, Kl Gy'88, Kl Gy'89 MET Bsh 594 SHSB 404194 HD-A *27.05.1986 AOD ca 8 |
HANSI v Seewadel SHSB 353865 HD-A 28.04.1982 - 11.09.1992 AOD 10,5 |
|
INES v Waldacker SHSB 313237 *01.06.1979 |
||||
ANNET Pupushegyi MET Bsh 551 |
ARNOLD Kisduna-Melleki MET Bsh 62 | |||
ALEXA Babovaraljai MET Bsh 367 | ||||
ANGIE Szilvovari Berni PKR II-CI-20443 MET Bsh ? HD-A |
CHERRY vd Strechaer Hohen BkHCh, HCh,CACx5, HFGyx5,CACIB, HPJx4 MET Bsh 296 SZG ? HD-A 02.07.1984 - 1995 AOD ca 11 |
ERCO v Rebhuhnerwinkel SZG 3494 HD-A *1981 |
||
ANN vd Caupenburg SZG 2832 HD-A *1980 |
||||
CINKA Rabamenti MET Bsh 1081/90 |
BARO Siskevolgyi MET Bsh 177 |
|||
DETTI Sedovari MET Bsh 498 |